SQL vývojář

STYRAX, a.s.

Místo práce
Zelený pruh, Praha 4, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
cílové prémie za realizované projekty, odměny za přeplnění plánu zisku v daném fiskálním roce, podíl na výnosech z realizovaného osobního nápadu ve STYRAX Inkubátoru

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodného kandidáta na pozici SQL vývojáře.

Náplň práce:
• SQL programování, především PL/pgSQL a T-SQL
• návrh datového modelu
• ladění a optimalizace SQL kódu, DB modelu, DB serveru
• spolupráce na zajištění spolehlivého a bezpečného chodu databázových systémů ve vývojových a zákaznických prostředích
• instalace, konfigurace a upgrade databázových systémů
• příprava a realizace migrací dat
• monitoring a ladění

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• zajímavou práci v příjemném kolektivu
• odpovídající finanční ohodnocení
• odborné a jazykové vzdělávání
• pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené
• stravenky v hodnotě 100 Kč
• příspěvky na penzijní a životní pojištění, příspěvek na sport/kulturu
• pracovní notebook
• mobilní telefon s neomezeným voláním a data 3 GB i pro soukromé použití
• zdarma nápoje na pracovišti (voda, káva, čaj)
• cílové prémie za realizované projekty
• odměny za přeplnění plánu zisku v daném fiskálním roce
• podíl na výnosech z realizovaného osobního nápadu ve STYRAX Inkubátoru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• dobrá znalost SQL
• zkušenost v programování především v T-SQL a PL/pgSQL
• znalost administrace PostgreSQL, MS SQLServer nebo Oracle DB výhodou
• komunikativní znalost anglického jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká společnost, zabývající se zejména vývojem softwaru. Naší doménou jsou řešení s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka a tomu odpovídá i struktura dosavadních klientů, která jde od individuálních uživatelů, přes společnosti všech velikostí až po veřejnou a státní správu.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3847878  Posting date: 20.1.2020