Pečovatel/ka do Německa

SunAgency s.r.o.

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 000 EUR/měsícmzda 70 - 100€ za den

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do německých a rakouských domácností hledáme pečovatelky pro péči o seniory.
Náplní práce je zajištění hygienické péče, podávání stravy, léků, úklid, doprovod na vyšetření atd.

Požadujeme:
- práce živnostenský list
- A1 formulář - s jeho vyhotovením pomůžeme
- znalost německého jazyka - musíte být schopni v případě nutnosti zavolat lékaře atd.
- dobrý zdravotní a fyzický stav
- pozitivní vztah ke starým a nemocným lidem a k práci s nimi
- praxe výhodou
- reference výhodou

Nabízíme:
dle dohody turnus 2 - 6 týdnů a 2 - 4 týdny volna
denní odměna ve výši EUR 70,- až EUR 100,- včetně sociálního a zdravotního pojištění (SVA) + cestovní náklady
ubytování a strava zdarma

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis nebo motivační dopis, kde nezapomeňte uvést případné zkušenosti s prací.
Pokud se chcete dozvědět více informací práci pečovatelky, navštivte naše stránky www.pomahejstarsim.cz

Budeme se těšit na spolupráci :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Sociální péče

Agentura SunAgency pod webovou stránkou www.sunagency.cz nebo pro pečovatelky www.pomahejstarsim.cz pro Vás vybírá práce z gastronomie a sociálních služeb. Na trhu fungujeme již 5 let a za tu dobu jsme zprostředkovali práci stovkám spokojených pracovníků. O spokojenosti našich klientů se můžete více dozvědět na Googlu firmách po zadání názvu naší společnosti SunAgency, popř. na našich sociálních sítích.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SunAgency pro tebe vybírá nejlepší práce z hotelnictví a sociálních služeb především z oblastí Rakousko a Německo. Stačí si jen vybrat. Podívej se na naše stránky, kde pravidelně aktualizujeme volné pozice. Všechny naše pracovní pozice jsou na smlouvu přímo se zaměstnavatelem. Více informací na našich stránkách www.sunagency.cz nebo www.pomahejstarsim.cz. Budeme se těšit na naši spolupráci :)

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4017498  Posting date: 7.1.2021  Lower salary limit (gross): 2 000 EUR/měsíc