C++ Developer - cardiology - Remote

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nadšence, který se nebojí programovacích jazyků C/C++ a (C# nebo Python) ve světě Windows a embedded. Není mu cizí týmová spolupráce a má rád agilní přístup k vývoji SW.

Jsme na začátku implementace nově vyvinutých AI experimentů v Kardiologii, které potřebují převést do produkce a trochu poladit. Vyvíjíme moderní lékařské/zdravotnické aplikace s automatickou diagnostikou, kterou budou používat nejen v kardiologických ambulancích, ale také v celých nemocnicích.
Jako součást vývojového týmu se budeš věnovat:

- Návrhu a vývoji SW/knihovny pro Windows a embedded zařízení od základů po detaily.
- Spolupráci v týmu, který se zabývá diagnostickými experimenty prostřednictvím umělé inteligence.
- Úzké spolupráci s týmem vyvíjejícím embedded přístroje.
- Podílení se na celkovém směru produktu.
- Vývoji produktů v oblasti zdravotnictví.

Požadujeme:
- Zkušenosti s programováním v C++.
- C#, Python výhodou.
- Schopnost přemýšlet a diskutovat o řešení komplexně.
- Vlastní kreativitu při návrhu řešení.
- Chuť vzdělávat se v nových technologiích.
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru.
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Být u zrodu nových technologií pro medicínu.
- Vývoj zajímavých projektů od počáteční myšlenky až po sériovou výrobu.
- Práci v malém týmu zaměřeném na produkt (bez open space).
- Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí.
- Růst ve stabilní české technologické společnosti s více než 25 letou historií.
- Prostor pro vlastní kreativitu zatíženou minimem procesů.
- Flexibilní pracovní dobu a možnost home office.
- Zvýhodněnou kartu Multisport či ActivePass.
- Systém zaměstnaneckých benefitů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní(Stabilní česká společnost) výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4101012  Posting date: 11.6.2021