Technický dispečer - náborový příspěvek 30.000 + ubytování

Technologie Hlavního města Prahy, a.s.

Místo práce
Dělnická 12, Praha 7-Holešovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme zkušené kolegy na pozici Technický dispečer, pro spolupráci na projektu Smart City Rozvoj Veřejného Osvětlení v Praze.

Pojďte s námi modernizovat město!

Popis práce:
Příjem hlášení poruch a havárií veřejného osvětlení v rámci projektu Smart City a obnova VO
Zajištění řešení hlášení – dálkové ovládání a monitoring zapínacích míst
Operační řízení výjezdových složek
Práce s informačním systémem propojeným s navigačním systémem vozů
Nepřetržitý provoz, 12ti hodinové směny 7-19, 19-7

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Zajímavé platové ohodnocení
Možnost uplatnit vlastní zkušenosti a nastavit osvědčené procesy
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Zcela nové moderní dispečerské pracoviště na Praze 7
Program zaměstnaneckých benefitů
- stravenky v hodnotě 100,-kč,
- osobní konto 6.000,- Kč/rok (pro výběr benefitu z nabídky)
- 25 dní dovolené
- 3 sick days
- zdarma posilovna a infra sauna přímo v budově kanceláře
- občerstvení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Vzdělání v oboru elektro
Vyhláška 50/78 Sb. §7 podmínkou
Zkušenost práce na dispečinku v oboru elektrotechniky výhodou
Schopnost efektivní komunikace a klidného a věcného jednání
Proaktivní a inovativní přístup k práci
Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
Důslednost při plnění zadaných úkolů
Znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Historie firmy se začala psát v dubnu 2018, kdy jsme převzali správu, provoz a údržbu veřejného osvětlení v Praze a s tím souvisejících technologií.
Za krátkou, ale dynamickou dobu působení se nám podařilo spoustu věcí. Z původních pár nadšenců jsme se rozrostli na téměř 160 zaměstnanců, poruchovost veřejného osvětlení se výrazně snížila a otevřeli jsme jedno z nejmodernějších dispečerských středisek v této zemi. A co nás čeká v letech dalších? Směřujeme k modernizaci a obnově veřejného osvětlení, je před námi další výzva v podobě správy kamerového systému či správy úsekového měření rychlosti.
Poslání a mise firmy je zkvalitňovat život v Praze. Díky nám je život v Praze pohodlnější a bezpečnější.
Připoj se k nám na projektech smartifikace Prahy.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3764098  Posting date: 16.9.2019