Asistent(ka) prodeje do prodejny ve Frýdku Místku

Textile House Czech Republic s r.o.

Místo práce
Štursova, Místek, Frýdek-Místek, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 Kč/měsíc20000 Kč základní mzda + měsíční prémia z obratu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rád/a módu a práci s lidmi? Pak hledáme právě Vás.

Hledáme kandidáta, který má následující zkušenosti, dovednosti a schopnosti :
. Zájem o módu
. Silné prodejní zkušenosti
. Vynikající zákaznický servis a mezilidské komunikační schopnosti
. Umění využít vlastní iniciativu

Nástup ihned nebo dle dohody.

Zaměstnanecké výhody, benefity

. Zázemí nadnárodní společnosti
. Přátelský kolektiv
. Firemní benefity - stravenky, sleva na firemní zboží
. Bonusový systém k základnímu platu dle prodejních výsledků

Informace o náboru

Své životopisy posílejte na adresu [email protected].
Předem děkuji všem uchazečům za projevený zájem o práci v naší společnosti. Z důvodu velkého počtu zájemců budeme kontaktovat pouze kandidátů vybraných do dalšího kola.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

maloobchod, odevy

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- komunikatívnost
- přijemné vystupováni
- zájem o módu
- samostatnost
- orientace na zákazníka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Textile House je silnou nadnárodní firmou zabývající se prodejem módního second hand oblečení za dobrou cenu. Textile House Czech Republic začala svou činnost maloobchodním prodejem second hand oblečení v roce 2010. V současné době provozujeme 11 prodejen v Praze a 20 v celé České republice . Koncept společnosti je nabídnout svým zákazníkům velký výběr second hand oblečení za přijatelnou cenu.
ID: 3820117  Posting date: 3.3.2020  Lower salary limit (gross): 20 000 Kč/měsíc