Skladník/řidič

The Revolution Company s.r.o.

Za Tratí 235, Chráštany (za Zličínem), Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
05.03.2018
Mzdové podmínky (brutto)
30 000-31 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici

SKLADNÍK/ŘIDIČ

Pokud máte zkušenost ve skladu s kompletacemi objednávek a s řízením dodávky sk. B, jste spolehlivý, zodpovědný, samostatný a pečlivý, rád komunikujete s lidmi, máte smysl pro pořádek a splnujete níže uvedené, rádi se s Vámi setkáme na osobním pohovoru.

PRACOVNÍ NÁPLŇ
• příjem, zaskladování, kompletace zboží (pickování, páskování palet, balení zboží na odvoz, nakládání pomocí paletového vozíku…)
• kontrola expedičních a příjmových dokumentů
• aktualizace údajů o zásobách, vedení příslušných záznamů o pohybu a přehledu zásob
• odpovědnost za správnost vychystání zboží ve skladu (zaskladnění/vyskladnění)
• třídění a úklid odpadu po vybalení
• pravidelné zavážení zboží pro naše velké klienty firemní dodávkou v rámci ČR (cca 2x týdně)
• 4x/rok účast na beauty veletrzích v Praze jako security na stánku
Místo pracoviště: Chráštany (za Zličínem)

NÁSTUP 5.3.2018, po domluvě i dříve.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práce na HPP
• notebook (i pro vlastní užití)
• neomezený tel. paušál + tel. (i pro vlastní užití)
• motivační plat
• práce ve stabilní mladé firmě
• benefity:
• stravenky
• každý pátek hrazená dovážka jídla :-)
• 50% sleva na nákup našeho sortimentu
• sick day
• občasný teambuilding
• účast na beauty veletrzích a zažití zábavy :-)

Informace o náboru

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám své CV s krátkým průvodním dopisem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Distribuce kosmetiky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
• vzdělání min. SŠ, SOŠ
• dobrá znalost práce na PC (viz. Excel, email apod.)
• doporučení od předchozího zaměstnavetele
• praxe ve skladu a s řízením dodávky sk.B
• AJ základní úroveň vítána (není podmínkou)
• spolehlivost, samostatnost, pečlivost
• zodpovědnost za svěřené úkoly
• přesnost, počtářské schopnosti, dobrá paměť
• týmová spolupráce

• čistý trestní rejstřík podmínkou
• řidičský průkaz sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme čtyřletá firma zabývající se distribucí dekorativní kosmetiky Makeup Revolution, Freedom Makeup a I Heart Makeup a to do 4 zemí: ČR, Slovensko, Rakousko a Švýcarsko. Zabýváme se jak maloobchodem prostřednictvím vlastních e-shopů, tak velkoobchodem. Potkáte nás jak na mnoha známých beauty e-shopech (Notino.cz, Krasa.cz...), tak v drogistických řetězcích Teta a Rossmann. Na sociálních sítích jsou naše výrobky, kterých uvádíme 100 za kvartál, hodně vidět a abychom i nadále rostli, tak
do našeho mladého a pohodového týmu hledáme nadšence na výše uvedenou pozici :)
ID: 3279689  Posting date: 5.1.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 30 000-31 000