Operátor svařovacích robotů, lisař

TOP RECRUIT s.r.o.

Místo práce
Kopřivnice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
10.8.2020
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zakládání výlisků do robotického pracoviště
Obsluha svářecích strojů
Bodové svařování kovů
Vizuální kontrola a balení svařených dílů
Práce ve třísměnném nebo nepřetržitém režimu 11ti hodinových směn

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní připojištění, benefitní program pro zaměstnance a rodinu, příspěvek na dopravu a ubytování

Informace o náboru

Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci
Seberealizaci a další kvalifikační rozvoj
Zajímavé hodnocení a zaměstnanecké výhody
Příspěvek na penzijní připojištění
Benefitní program pro zaměstnance a jeho rodinu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Rádi pracujete v prostředí, kde máte organizaci věcí pod kontrolou? Chcete v zaměstnání férový přístup a jistotu? Pro svého klienta momentálně hledáme šikovné kolegy do výroby.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ vzdělání nejlépe vyučen v technickém oboru
Základní znalost metod svařování, čtení technické dokumentace
Manuální zručnost
Výhodou platný průkaz řidiče VZV
Zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu
Ochotu rozvíjet své schopnosti a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

TOP RECRUIT s.r.o. je moderní, dynamicky se rozvíjející společnost, poskytující služby v oblasti personálního poradenství a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3946651  Posting date: 4.8.2020  Lower salary limit (gross): 20 000 Kč/měsíc