Zvárač - CO2. Práca na živnosť - 12,50 €/h. Zabezpečené ubytovanie.

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
12,5 EUR/hod.Nástupná mzda 10 €, navýšenie na 12 € po 3 mesiacoch a po 6 mesiacoch navýšenie na 12,50 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zváračov do výroby oceľových nosníkov.
Hľadáme zváračov na zváranie metódou CO2 MAG.

Prijmeme aj obsluhu zváracích robotov.(ZM-1)

- Príjemná atmosféra rodinného podniku
- Práca v mladom, dynamickom kolektíve
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- pri spokojnosti s výkonom, navýšenie mzdy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba nosníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- samostatnosť
- logické myslenie
- flexibilita
- fyzická zdatnosť

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4111266  Posting date: 25.6.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 12,5 EUR/hod.