Hľadáme šikovných ľudí do automobilovej výroby s platom až 1170 € - Nitra - ubytovanie (aj na pohovor) a doprava zabezpečená

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Zlaté Moravce, Slovensko
1 170 EUR/mesiac905-935 základná mzda + zákonné príplatky + variabilná odmena 15% zo základnej mzdy + príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa čaká v novom zamestnaní?

- skladanie mechanických a elektrických častí vozidla (svetlá, prevodovka, kolesá atď.)
- práca podľa návodov
- skrutkovanie, nitovanie, lepenie
- obsluha poloautomatov a automatov
- manuálne osadzovanie komponentov
- osádzanie komponentov pomocou robota

Možnosť zamestnať sa na rôznych pozíciách. Zmennosť závisí od pozície.

Odpovedáme na každú žiadosť.

Okrem pravidelných školení a mladého dynamického kolektívu získaš aj:

- zmluvu na dobu NEURČITÚ hneď po nástupe
- nástup priamo pod kmeň firmy
- tréningovú akadémiu
- zabezpečené ubytovanie
- zabezpečenú dopravu
- stabilnú prácu
- 13. plat
- stravu len za 1 € na deň

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

U nás si nájde prácu každý, stačí ak spĺňaš tieto kritériá:
- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať na zmeny
- fyzická zdatnosť
- chuť pracovať
- práca vhodná pre mužov aj pre ženy
- práca vhodná aj pre páry
- práca vhodná pre absolventa

Ak máš prax na danej pozícii, si vo veľkej výhode.

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4117809  Posting date: 7.7.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 1 170 EUR/mesiac