Hľadáme špecialistu prievlakov - mzda až 1 200€/mesiac. Práca na jednu zmenu.

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Sládkovičovo, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda 875€ + variabilná zložka mzdy 15% + rizikový príplatok za každú hodinu + štvrťročne vyplácaná dochádzková prémia 300€ + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem prievlakov pre TC a HP
- zodpovednosť za správu skladu
- priebežná kontrola + 1x mesačne inventúra
- komunikácia s pobočkou v HC
- optimalizácia objednávok prievlakov
- spolupráca s plánovačom v súvislosti s plánom výroby
- evidencia príjmov a výdajov v SAPe
- príprava dát pre technické oddelenie
- aktívna účasť na meetingoch

- práca na jednu zmenu
- dochádzková prémia 300€/štvrťrok
- variabilná zložka mzdy do 15%
- rizikový príplatok 0,72€/hodina
13.plat
- príspevok za odporúčanie kandidáta
- obedy v jedálni za 0,83€
- UBYTOVANIE ZDARMA
- pomoc s EXEKÚCIAMI
- pravidelné ZÁLOHY
- odmena za odporučenie kandidáta

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám prosím zašlite svoj profesijný životopis. Každý kandidát bude kontatkovaný.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- platný preukaz VZV + prax
- technické, logické myslenie
- znalosť Excelu
- znalosť SAP
- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- dobre vyvinutá organizačná schopnosť (správne zadelenie práce)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4203102  Posting date: 15.11.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 1 200 EUR/mesiac