Obchodný manažér pre celú SR - hliník a farebné kovy, HPP!

Trenkwalder a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 35 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, úspešnú zahraničnú spoločnosť obchodujúcu s hliníkom a farebnými kovmi, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu obchodného manažéra s pôsobnosťou na celom Slovensku.

Popis pracovnej činnosti:

• Zodpovednosť za zverené portfólio zákazníkov (menšie a väčšie firmy, zverený región) a za konkrétnu typovú produktovú skupinu
• Príprava obchodných ponúk pre zákazníkov naprieč celým Slovenskom
• Komunikácia s materskou firmou, s kolegami v Čechách - Brno, Praha a s dodávateľmi v zahraničí
• Zodpovednosť za prípravu a dodržanie osobného rozpočtu a platenie pohľadávok
• Denná komunikácia so zákazníkmi, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• Zodpovednosť za skupinu produktov v rámci Slovenska

Požiadavky:

• Minimálne SŠ vzdelanie
• Preukázateľná obchodná skúsenosť s predajom technického, resp. hutného materiálu
• Skúsenosti s hutnými polotovarmi veľkou výhodou (hliník, farebné kovy, nerez)
• Proaktívny prístup k práci, schopnosť pracovať v tíme
• Aktívna znalost anglického jazyka podmienkou
• Schopnosť pracovať v ERP systéme (napr. SAP, Helios, apod…)
• Vodičský preukaz sk. B

Naša ponuka:
- Motivujúce finančné ohodnotenie: fixný plat + bonusy
- Perspektívna práca na HPP u stabilného zamestnávateľa
- Pružná pracovná doba (9.30 – 15.00)
- 5 týždňov dovolenky
- Možnosť práce z domova
- 3 dni „Sick days“ /kalendárny rok
- Stravenkový paušál
- Mobil + notebook
- Služobné auto po skončení skúšobnej doby

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Nadnárodná spoločnosť, zaoberajúca sa obchodom s kovmi.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Nadnárodná pracovná a personálna agentúra, ktorá pôsobí na trhu už 15 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4153423  Posting date: 1.9.2021  Lower salary limit (gross): 35 000 Kč/mesiac