Vedoucí směny (mistr svařovny)

Triangle Recruitment CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Písek, Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-20
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství (31223)

Pracoviště a kontakty

Firma:Triangle Recruitment CZ s.r.o., IČ 28082508
Pracoviště:Triangle Recruitment CZ s.r.o. - pracoviště Písek, Písek

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-20
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme mistra svařovny (výroby) s praxí, třísměnný provoz (7,5 hodin); mzda dle zkušeností v rozmezí 22.000,- - 35.000,- plus 2.900,- příplatky.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického směru, nejlépe strojírenství, základní povědomí o normách
- min. 2 roky praxe na obdobné pozici podmínkou
- dobrá znalost technických procesů
- zkušenost s řízením zaměstnanců (hodnocení zaměstnanců, motivace apod.)
- zkušenost se strojní výrobou, znalost práce na PC (MS Office, Internet, e-mail)
- částečná znalost AJ
Nabízíme: příplatky za odpolední 8,- Kč/hod., noční 11,- Kč/hod., stravenky 50,- Kč/den, 4 týdny dovolené, možnost ubytování
Nástup: i h n e d
KONTAKT na tel., e-mail nebo osobně na adrese Písek, Velké náměstí 27/19 (budova KB, 2. patro) - pouze úterý a čtvrtek od 9:00 až 12:00 hod.

Poslední změna:2016-10-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek

číslo volného místa: 11327560770

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2766233  Posting date: 14.10.2016  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 25000 - 35000 Kč/měsíc