Hledáme zkušeného obchodníka/obchodnici pro SME klienty

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Místo práce
Zlínský kraj, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koluje vám v žilách krev obchodníka, sales je vaší srdeční záležitostí a chcete víc - víc příležitostí, růstu a zodpovědnosti?

Využijte šanci stát se součástí našeho týmu Relationship manažerů pro korporátní klientelu s obratem do 250 mil. Kč, a pomáhejte řídit finanční potřeby některých z našich nejdůležitějších klientů.

Práci je možné vykonávat ze Zlína i Olomouce, záleží na Vaší preferenci.

Čeká vás zajímavá, zodpovědná pracovní náplň:

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Práce z domova, narozeninové volno, 5 týdnů dovolené, sick days, flexibilita v rámci úvazku, stravenky
*20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity
*Slevy na firemní produkty, partnerství i další benefity
*Projekty na domácí i mezinárodní úrovni
*Odborné i soft tréninky, programy pro budoucí manažery, rotace a mentoring
*Opravdu zajímavý systém bonusů
*Platové hodnocení odpovídající vašim rozsáhlým zkušenostem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Máte zkušenosti s korporátním prostředím a firemní klientelou, o které se můžete spolehlivě opřít
*Rozumíte finančním výkazům a vyznáte se ve výstupech finanční analýzy
*Vaše obchodní a komunikační dovednosti vás dělí od většiny konkurence
*Baví Vás akvizice a chcete patřit mezi top obchodníky
*Vyznáte se v podnikatelském prostředí
*Znalost z praxe ideálně kombinujete i s relevantním VŠ titulem
*Chcete dále profesně růst a víte, kam vaše kariéra směřuje

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě.
Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními.
Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.
ID: 3952694  Posting date: 17.8.2020  Lower salary limit (gross): 45 000 Kč/měsíc