Risk Manager

UniSearch s.r.o.

Místo práce
Škrétova 12, Vinohrady, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, finanční instituci působící 20 let na českém úvěrovém trhu, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Risk Manager.

Hlavní odpovědnosti:
• Analyzuje a vyhodnocuje úvěrové obchody. Provádí komplexní analýzy klientů, včetně finanční analýzy.
• Konzultuje se Zpracovateli úvěrových návrhů a Relationship Managery úvěrové návrhy a hledá možná řešení pro realizaci úvěrových obchodů.
• Posuzuje vhodnost zajištění úvěrů, hodnotí reálnost ocenění zajištění odhadcem; prověřuje reálný stav nemovitostí v Katastru nemovitostí.
• Vyhodnocuje, eviduje a monitoruje ekonomicky spjaté skupiny osob.
• Podílí se na zpracování pravidelné roční revize úvěrů, navrhuje doporučení.
• Poskytuje konzultace zaměstnancům SD v oblasti řízení rizik.

Co od Vás očekáváme:
• VŠ vzdělání, preferováno ekonomické zaměření, ale není podmínkou.
• Praxe v oboru min. 3 roky.
• Prokazatelná schopnost dosahovat cíle, dodávat výsledky.
• Analytické schopnosti a kritický pohled.
• Schopnost učit se, zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost.
• Výborná znalost práce v Microsoft Office (Word, Excel).

Nabízíme:
• Zodpovědnou a zajímavou práci v perspektivním oboru.
• Adekvátní platové ohodnocení (fixní mzda + odměny).
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
• Systém vzdělávání a osobní rozvoj zaměstnanců.
• Moderní kanceláře s výhledem na Národní Muzeum.
• Práci v menším, smíšeném a přátelském kolektivu.
• Flexibilní pracovní dobu.
• Benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, MultiSport karta, angličtina.

Další informace:
• Nástup: ihned/dohodou
• Pracoviště: Praha 2

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy, prémie, Flexibilní pracovní doba, Notebook, Mobilní telefon, Stravenky, Dovolená 5 týdnů, 4 dny sick days, Multisport karta, Angličtina, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Regulovaná finanční instituce, která se zabývá oblastí náboru depozit a poskytování firemních úvěrů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomie, finance výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství.
ID: 3778631  Posting date: 3.10.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 40 000 - 80 000 Kč/měsíc