Hľadáme šikovných pokrývačov striech do Holandska. Mzda 2300 Eur/ Netto + 8% holiday money

Universal Consulting s.r.o.

Mzdové podmienky (brutto)
17,25 Eur/Brutto/hodina+ 8% holiday money+ nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnávateľ hľadá šikovných pokrývačov.
Prácu ponúkame pracovníkom, ktorí už majú s touto činnosťou skúsenosti.
Pri 40 odpracovaných hodinách týždenne môžete zarobiť 2300 Eur/ Netto + 8% holiday money (pri nadčasoch môže byť mzda vyššia)
Kandidáti musia byť zruční a fyzicky zdatní. Ideálne by mali mať prax a zručnosť so stavaním striech minimálne 1 rok.
Zamestnávateľ poskytne hneď v prvý deň zaučenie.
Možnosť pracovať na turnusy ale aj na dlhodobo.
Lokality: Ede, Leersum, Wageningen, Nieuwegein, ....

- možnosť práce na turnusy (6-7 týždňov sa pracuje, 1 týždeň voľno) ale aj na dlhodobo
- garantované pracovné hodiny (40-45 hodín týždenne)
- 2 týždňová dovolenka počas Vianočných sviatkov
- ubytovanie ZDARMA
- stabilná práca
- nástup možný po dohode ihneď

Pokiaľ Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritéria, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu v anglickom jazyku na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je veľká stabilná personálna spoločnosť, ktorá ponúka lukratívne zamestnania v rôznych oboroch. Aktuálne hľadáme pokrývačov striech.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- požadovaná prax minimálne 1 rok
- znalosť anglického jazyka
- vlastné auto výhodou
- zodpovednosť, flexibilita
- dobrý fyzický stav (ide o fyzicky ťažkú prácu pri
vysokom tempe)
- presnosť a dôslednosť pri práci

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3514435  Posting date: 12.10.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 17,25 Eur/Brutto/hodina+ 8% holiday money+ nadčasy