Hľadáme čašníkov/čašníčky do luxusných hotelov do Grécka! Mzda až 850€/netto! Ubytovanie a strava zdarma!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Grécko
Termín nástupu
02.04.2019
Čašník/čašníčka 850€/netto, Pomocný čašník/pomocná čašníčka 780-800€/netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre 5***** luxusný hotelový komplex IKOS RESORTS hľadáme kvalitných čašníkov/čašnícky, pomocných čašníkov a pomocné čašnícky (ženy/muži/páry) do Grécka (Chalkidiki, Kos a Korfu).

Čašník/čašníčka, pomocný/á čašník/čašníčka

prestieranie a príprava stolov (príbory, taniere, poháre, prestierania)
zabezpečovanie rezervácií
prijímanie objednávok hostí
servírovanie jedál a nápojov
prijímanie a riešenie sťažností hostí
účtovanie platieb a inkasovanie sumy za objednávku
upratovanie stolov (odnášanie použitého riadu, atď…)

- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom ZDARMA
- strava ZDARMA (3x denne i počas day off)
- zabezpečená uniforma zamestnávateľom
- vianočný bonus (cca polovica mesačného platu)

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite svoj životopis v anglickom jazyku, fotografiu celej postavy a skype ID (používateľské meno na skype) na e-mail [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Vaším zamestnávateľom bude jedna z najväčších hotelových sietí v Grécku i v celom Stredomorí IKOS RESORTS, ktorý v súčasnosti zamestnáva viac ako 2000 spokojných zamestnancov. Cenami ovenčený luxusný hotelový komplex Ikos Resorts má svoje hotelové rezorty na Korfu, Kose, Chalkidiki, či v Španielsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax ako čašník/čašníčka min. 3 mesiace
- chuť a možnosť pracovať celú sezónu (tj apríl - koniec októbra)
- samostatnosť
- pracovné nasadenie
- dôslednosť
- vzhľadom k charakteru práce uprednostňuje zamestnávateľ kandidátov vo veku od 18 do 40 rokov

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3581717  Posting date: 18.1.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: Čašník/čašníčka 850€/netto, Pomocný čašník/pomocná čašníčka 780-800€/netto