Mesto Amsterdam - práca pre opatrovateľku : 2200,00 Eur / netto za mesiac - Holandsko

UNIVERSAL Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
27.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
2200,00 Eur Netto / za odpr.mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú opatrovateľku so skúsenosťami, ktorá je viac aktívna so zmyslom pre humor k 44 ročnej klientke ktorá býva sama v apartmáne v meste Amsterdam,Holandsko. Pani má sklerózu multiplex, má katéter, na pohyb používa elektrický vozík, na dvíhanie je k dispozícii lift a všetky ďalšie pomôcky. Klientka je vyštudovaná veterinárna lekárka, rada chodí von, rada navštevuje rôzne prednášky a stretáva sa s kamarátkami. Snaží sa by samostatná najviac ako sa dá, no aj napriek tomu potrebuje pomôcť pri hygiene,toalete,obliekaní,zobliekaní, navariť.
POŽIADAVKY: ANGLICKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni + skúsenosti
TERMÍN NÁSTUPU: po dohode s klientom ihneď
PLATOVÉ PODMIENKY: 2200,00 EUR NETTO // osoba za odpracovaný mesiac + komplet preplatené cestovné, bez poplatkov.

CESTOVNÉ zaplatené vopred šoférovi, neberieme žiadne poplatky, zaučenie priamo u klienta.

Zaujímavá a výhodne platená práca pre opatrovateľku v Holandsku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.
ID: 3754813  Posting date: 4.9.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 2200,00 Eur Netto / za odpr.mesiac