Zkušbní komisař

VECTOR Certifikace

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
175 - 250 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš tým zkušebních komisařů je sehraná parta profíků na svém místě. Právě teď hledáme zkušeného kolegu či kolegyni. Pokud už máte za sebou pár let odpovídající praxe ve financích, schůzky na dálku přes videokonference máte v malíku, když vidíte někoho podvádět nebojíte se zasáhnout a pořádek je pro vás důležitý, hledáme právě vás.

Co budete mít na starosti
Dohled a kontrola nad průběhem zkoušek.
Asistence při registraci a nastavení dohledového zařízení na dálku.
Rozhodování o úspěšném / neúspěšném vykonání zkoušky.
V případě zájmu možnost podílet se na přípravě vzdělávacích materiálů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za to vám nabízíme
Možnost vydělat si až 3000 Kč za den.
Možnost flexibilní práce odkudkoliv.
Můžete pracovat celý měsíc nebo jen pár dní.
Dlouhodobou spolupráci.
Odměna formou fakturace nebo DPP.
Možnost dalšího vzdělávání v oblasti finančního trhu.

Zašlete nám životopis s krátkým shrnutím, proč bychom měli vybrat právě vás.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Finance

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Praxe na pozici/v oblasti

finanční trh

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Důvěryhodnost.
Ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu.
Alespoň tříletá odborná praxe na finančním trhu.
Poctivost a důvěra (to jsou pro nás základní hodnoty).
Spolehlivost a příjemné vystupování.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Chceme být první volbou ve finančním vzdělávání a nejlepšími partnery pro finanční poradce. A nejen pro ně.

Podporujeme profesionální finanční poradenství. Poskytujeme vzdělání na míru, které poctivý finanční poradce, s praxí nebo bez, potřebuje pro svou kvalifikaci i činnost nebo trvale udržitelné poradenství a osobní rozvoj.

Zlepšujeme finanční gramotnost. Využít naše know how může využít kdokoliv – laik nebo student, který chce dělat správná životní rozhodnutí a rozumět financím.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4124493  Posting date: 17.7.2021  Lower salary limit (gross): 175 Kč/hod.