Lektor kroužku pro děti 280-380 Kč/hod - Praha

Věda nás baví o.p.s.

Místo práce
Horská 2040/3, 128 00 Praha 2, Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
280-380 Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro náš vědecký kroužek v ZŠ (děti 6-12 let) v Praze hledáme lektorky a lektory.

Kroužek probíhá 1x týdně, celkem je 14 lekcí během pololetí. Možnost více kroužků v týdnu.

Vše je orientováno na malé děti, tedy nic složitého. Např. si řekneme něco o vulkanismu, postavíme soptící sopku a zažijeme spoustu zábavy.

Vhodné pro studenty, absolventy či doktorandy SŠ i VŠ, pedagogy i rodiče na rodičovské dovolené, vedoucí kroužků nebo učitele.

DÉLKA PRACOVNÍHO POMĚRU:

• listopad až leden/únor 2018
• možnost výběru kroužku po celé Praze

POŽADUJEME
• zájem o práci s dětmi
• trestní bezúhonnost
• minimálně 18 let
• zájem o vědu
• praxe a odbornost výhodou, ale ne nutnou podmínkou

NABÍZÍME
• vedení odpoledních kroužků VĚDA NÁS BAVÍ pro děti na 1. stupni ZŠ:
• plat 280 až 380 Kč/hod (dle praxe a místa pracoviště)
• rozsah práce dohodou 1 až 6 hodin týdně
• možnost výběru pracoviště po celé Praze
• zaškolení
• kompletní materiály na lekce
• cennou pedagogickou praxi

Těšíme se na spolupráci!

Pro více informací kontaktujte:
Jan Vostrý
[email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naším posláním je nadchnout mladé lidi pro studium vědy, s cílem vychovat budoucí vedoucí představitele v oblasti vědy a technologie, a to cestou podmanivých a interaktivních výukových programů.

Projekt VĚDA NÁS BAVÍ chce poskytnout dětem zkušenosti s bádáním už v raném věku, což povede k podnícení jejich zájmu o vědní obory i v budoucnu.

Se společností VĚDA NÁS BAVÍ o.p.s. spolupracují lektoři zejména z řad vysokoškolských studentů, absolventů a doktorandů, kteří prošli interním školením.
ID: 3233229  Posting date: 3.11.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: 280-380 Kč/hod