Social Media Manager

VeDo, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca so sociálnymi médiami by bola pre Teba práca snov? Vieš na hocičo napísať mega popis alebo blog?
Ak áno, tak pokračuj, lebo možno práve Teba hľadáme...
Ak si kreatívny človek a plný nápadov?
Baví Ťa architektúra a vieš poukázať na detaily, ktoré ľudí zaujmu?
Potom si tímový člen do nášho MC Generalbau DE tímu!
Facebook a instagram budeš mať na tanieri každý deň. Aj ku káve. Marketing si budeš skloňovať vo všetkých pádoch. Môžeš sa chvíľu hrať, chvíľu kresliť, chvíľu byť kýmkoľvek. Fantázia je u nás vítaná.

Social Media Manager 1 300 EUR/mesiac

Tvoje úlohy:

- Správa, content plán a vizuálne návrhy pre grafika pre naše Facebook a Instagram profily v slovenskom aj nemeckom jazyku
- Tvorba článkov na rôzne témy s ohľadom na SEO (návrh, príprava, publikovanie)
- Tvorba a vyhodnocovanie súťaží na sociálnych sieťach
- Research a návrh obsahových plánov pre blog
- Tvorba a úprava produktových textov a ich live úprava
- Úprava popisov pre kategórie s ohľadom na SEO

Tvoj Profil:
- Nadšenie pre marketing, médiá, nové technológie
- Všeobecné a základné digitálne znalosti v iných oblastiach (SEO, PPC, sociálne médiá, databázy atď.)
- Skúsenosť práce alebo absolvované školenia s platformami Facebook Ads, Google Ads, Google Search, DV360, Google Analytics, Google Tag Manager, Adform, alebo ich obdoby sú výhodou
- Vzdelanie v odbore: Marketing, manažment
- Jazykové znalosti: Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B1 - B2)

Naša Ponuka:
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť home office
- Rôznorodá práca na zaujímavých projektoch a kampaniach
- Zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti,
- Možnosť kariérneho rastu

Ponúkame Ti jedinečnú príležitosť na kreatívnu prácu pre medzinárodnú firmu v nemeckom aj slovenskom jazyku. Možnosť vytvorenia sociálneho marketingu pre všetky firmy v portfóliu. Otvorená komunikácia, angažovanosť na denných bázach, úzka spolupráca s nemeckým marketingovým oddelením. Možnosť rastu vrámci firmy.
Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku. Do predmetu správy uveďte, prosím, názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.
Svoju žiadosť prosím zašlite iba cez email na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Marketing

www.archinea.sk
ID: 4158597  Posting date: 9.9.2021  Lower salary limit (gross): 1 300 EUR/mesiac