Realitní makléř

VI Group CZ, s.r.o.

Místo práce
Hybernská 32, Nové Město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
1.6.2019
Mzdové podmínky (brutto)
od 25.000 Kč FIX + podíl z prodeje / živnost dohodou / trvalý pracovní poměr

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho nového teamu hledáme zkušené, šikovné a motivované lidi s perspektivou dlouhodobé a stabilní spolupráce. Hledáme nové kolegy, kteří neočakávají jenom zaměstnání, ale takové, ktoré práce baví a chtějí být součástí efektívního kolektivu se skutečnými výsledky.

Hlavní úlohou nového kolegy/kolegyně bude:
- vedení administrativní agendy
- práce s interním databázovým systémem (vkládání, filtrování, párování, vyhledávání atd.)
- právní povědomí, předávacích protokolů příprava předdefinovaných smluv
- akvizice svých kontaktů
- jednání s potenciálními klienty - telefonické i osobní
- tvoření prezentací v počítači,
- prohlídky nemovitostí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nabízíme exkluzivitu prodeje bytů a apartmánů našeho nového rezidenčního projektu
- stabilní zaměstnání a motivující finanční hodnotcení
- příjemné pracovní prostředí v expandující společnosti,
- práce v malém týmu
- možnost sebarealizace
- být součástí komplexního procesu od přípravy projektů, prodeje až po jejich realizaci
- pravidelné teambuildingy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomie/právo/architektura / stavebníctví - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- komunikativnost, příjemný vzhled a vystupování
- loajálnost, svědomitost, spolehlivost a zodpovědnost
- chuť pracovat
- flexibilita, samostatnost - schopnost samostatně řešit problémy ve standartních situacích

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

VI Group CZ, s. r. o. vznikla v roce 2015 a je dceřinou společností rychle expandující VI GROUP, spol. s r. o. Ta patří mezi lídry projektových a developerských společností na slovenském trhu. Firmu založili architekti v roce 2005 a zastřešuje široké portfolio aktivit.
Hlavní linii tvoří developerské projekty převážně rezidenčních novostaveb. Společnost realizuje cenově dostupné a kvalitní bydlení v prakticky řešených a dizajnově nápaditých objektech. Projekty jsou navrhované pro co nejširší skupinu lidí tak, aby byly na trhu nejen úspěšné, ale především majitelé jednotlivých prostorů spokojení a mohli dále šířit svoji dobrou zkušenost.
VI GROUP, spol. s r.o., kromě toho poskytuje zákazníkům komplexní zpracování předprojektové a projektové dokumentace staveb a územně-plánovací dokumentace. Práce architektů je provázaná nejen s inženýrskou činností u projednávaní projektů se správci inženýrských sítí, ale i s orgány státní správy a samosprávy. V tomto procese zabezpečuje jednotlivé stupně projektové dokumentace od dokumentace pro územní konání, přes dokumentaci pro stavební konání až po podklady pro kolaudační rozhodování. Součástí činnosti je také autorský dozor při výstavbě.
ID: 3654808  Posting date: 29.4.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: od 25.000 Kč FIX + podíl z prodeje / živnost dohodou / trvalý pracovní poměr