Práca v suchých skladoch - Anglicko £8-£13.87

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Thurrock, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
od januára 2018
Mzdové podmienky (brutto)
€1800 - €2200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Triedenie, nakladanie, vykladanie tovaru, balenie, etiketovanie výrobkov,

Použitie ručného manipulačného zariadenia v rámci skladu pre výber rôznych potravinárskych výrobkov a rozličného tovaru.

Použivanie elektrických paletových vozíkoch, nakladanie tovaru do klietok, používanie skenerov
Hľadáme pracovníkov, pre prácu v Distribučnom Logistickom centre v Londýne priemyselný park Thurrock. Postačujú lepšie základy AJ ! Extra bonusy za prácu nadčas a prácu cez víkend. Stabilné hodiny a množstvo nadčasov predurčujú tento sklad pre dobré zárobky. Vhodné aj pre absolventov a skupiny kamarátov bez praxe.

Plat:
V závislosti od zaradenia na oddelenie a pracovnej smeny.

Platové podmienky :
£8.00 - £9.80* Denná smena cez týždeň
£8.80 – £10.78* Denná smena cez víkend
£8.80 – £10.78 * Nočná smena cez týždeň
£9.20 – £11.27* Nočná smena cez víkend

Garantované hodiny a možné nadčasy po ukončení tréningu
Zaučenie na pracovisku
Kantína 24 hodín
Parkovanie
Posilňovňa
Anglický pracovný kontrakt na TPP

Pomáhame pri hľadaní ubytovania

Pomoc s prvým bankovým účtom (OnePay card), pomoc pri vybavení NINo (National Insurance number)
Pomoc pri vrátení dane

Cesta do Anglicka v skupinách

Týždenný plat každý týždeň v piatok

Asistencia pri kúpe letenky a možný odvoz z letiska / na náklady kandidáta /

Začiatok práce každý týždeň

Práca pre stabilného klienta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti logistiky a distribúcie. Náš klient je najväčší distribučná a potravinárska sieť v UK.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Samostatnosť, Flexibilita, Ochota pracovať víkendy,
- Zotrvať minimálne 3 mesiace a viac. (dlhodobá stabilná práca)
- Dobrý zdravotný stav.
- Každý uchádzač by mal mať min. základy AJ.
- anglický jazyk základná úroveň slovom aj písmom.
- ochota zostať v UK min 3 mesiace a viac.
- ochota pracovať aj cez víkend a podľa potreby.
- flexibilný a zodpovedný pracovník.

Profesionálne sprostredkovanie práce do zahraničia. Pracovníci agentúry majú spolu 20 ročne osobné skúsenosti zamestnávania do krajín EU a pôsobenia mimo Slovenskej Republiky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3279383  Posting date: 5.1.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: €1800 - €2200