Tesári na stavby - Holandsko od 550 EUR v čistom (za 40 hodín)

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď, podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 - 2 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V prípade ak máte záujem vycestovať za prácou ihneď, váš zamestnávateľ vám poskytuje tzv. pred-zmluvu, s ktorou sa následne preukážete na hraniciach.

Aktuálne obsadzujeme zamestnancov na pozície:

Tesár na stavbe - lokalita Eindhoven a Rotterdam, práca na betónovej konštrukcii, betónové debnenie a podobne.

V rámci spoluprácu s našim holandským partnerom hľadáme aj na iné pozície v oblasti stavebníctva, automobilovom priemysle a podobne.

- minimálne počiatočné náklady (cesta do Holandska a stravné do prvej výplaty)
- ubytovanie je poskytnuté a hradené zamestnávateľom
- registrácia sociálneho a zdravotnom poistení v Holandsku, za pomoci zamestnávateľa
- výplata každý týždeň na váš bankový účet
- práca na Holandsku pracovnú zmluvu s možnosťou TPP (trvalý pracovný pomer)
- asistencia so zakúpením letenky, alebo cestovného lístka do Holandsku

V prípade záujmu prosím pošlite (ideálne v anglickom/nemeckom jazyku) váš životopis na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Holandská spoločnosť s 15 ročnou praxou v automobilovom, stavebnom a výrobnom odvetví. Práce sú poskytované v Holandsku, aj v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- je potrebná prax v odbore
- pre väčšinu pozícii je potrebná znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka minimálne na základnej úrovni.

Profesionálne sprostredkovanie práce do zahraničia. Pracovníci agentúry majú spolu 20 ročne osobné skúsenosti zamestnávania do krajín EU a pôsobenia mimo Slovenskej Republiky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3764028  Posting date: 8.4.2020  Lower salary limit (gross): 2 200 EUR/mesiac