Skladník - Skladníčka - Suchý, Teplý sklad- Liverpool , Anglicko - £11.50 na hod.

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Spojené kráľovstvo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
Ihneď, Podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
12,69 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potravinový sklad
- triedenie, nakladanie, vykladanie tovaru
- príjem tovaru do skladu, výdaj tovaru zo skladu
- balenie, etiketovanie
- práca s ručným skenerom
- práca s audio pickovacim systémom
- upratovanie
–skúsenosti s prácou na LLOP vítané

- Práca na anglickú pracovnú zmluvu s možnosťou TPP (trvalý pracovný pomer)
- Overený anglický zamestnávateľ
- Anglický /aj Slovenský ubytovací agenti
- Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody (sociálna, zdravotná a príspevok na penziu)
- platená dovolenka 28 dní/ročne
- Asistencia pri vybavovaní NI čísla a účtu v banke (OnePay card https://onepay.co.uk/)
- Možnosť vrátenia daní po návrate z Anglicka
- Cestuje sa v skupinách
- Mzda je vyplácaná každý týždeň v piatok
- Možnosť nadčasov, príplatky za nadčasy a prekročení normy 100%
- Asistencia zo zakúpením letenky a s dopravou v UK
- Odchody sú každý týždeň do zaplnenia voľných miest

Pokiaľ Vás pracovná ponuka zaujala, alebo máte záujem o iné pracovne pozície/krajiny, neváhajte a kontaktujte nás teraz na dole uvedených telefónnych číslach:
- Monika 00421 948 905 430
- Nina 00421 911 868 948

Ak chcete poslať svoj životopis pre rýchlu registráciu, využite našu e-mailovú adresu [email protected], alebo náš registračný portál na https://www.vmrecruitment.sk/on-line-registracia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti logistiky a distribúcie tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- Potrebná znalosť Anglického jazyka - úroveň A2, B1

VM Recruitment poskytuje profesionálne služby uchádzačom o zamestnanie a zamestnávateľom. A s našimi dlhodobými skúsenosťami sme sa naučili, že personálne obsadenie nie je číselná hra - je to podnik, ktorý vytvára a váži si medziľudské vzťahy. Preto kladieme dôraz na počúvanie, vedenie správnym smerom a prispôsobovaniu sa pracovnému trhu.
S našim tímom ponúkame riešenia na mieru, ktoré uspokoja vaše individuálne potreby. Spolupracujeme s poprednými organizáciami, a vyvinuli sme si pozitívnu reputáciu v našom odbore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3880466  Posting date: 27.2.2020  Lower salary limit (gross): 12,69 EUR/hod.