Brigáda v Anglicku (dočasné tetovanie pre deti)

We Retail Ltd

Place of work
Kingfisher House 21-23 Elmfield Road, BR1 1L BROMLEY, Great Britain
Contract type
agreement-based (Temporary jobs)
Start date
01.06.2017
Wage (gross)
€1500-2500

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

Ponuka práce pre ženy a/alebo páry vo veku 21-32 rokov. Možnosť našetriť veľké množstvo peňazí. Práca spočíva v aplikácii dočasných tetovaní z mobilnej jednotky. Klienti sú predovšetkým deti a turisti v letoviskách. Zamestnávame ľudí bez skúseností, hoci skúsenosť by bola výhodou. Ak ste pomerne spoločenskí, spoľahliví, radi pracujete s ľuďmi a ste schopní pracovať samostatne, mohla by to byť pre vás ideálna letné brigáda. Poskytujeme všetko potrebné vybavenie a po príchode sa postaráme o vaše školenie a podporu s každou otázkou alebo obavou, ktorú máte.
Viac podrobností nájdete na našich webových stránkach http://www.funglittertattoos.com/

Employee perks, benefits

Priemerne našetríte £ 5000/€ 6000 za 3 mesiace.
- Garantovaný základný príjem.
- Zmluva na jún, júl a august.

Information about the selection process

Konajte hneď! Obmedzené množstvo pozícií.
Naplánujte si pohovor cez Skype ešte dnes!
Napíšte nám na: [email protected] (po anglicky) alebo zavolajte na +442037690978 (po anglicky).

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

Primary education
Secondary school student
Secondary without school-leaving examination
Secondary with school-leaving examination
Follow-up/Higher Professional Education
University student

Language skills

English - Elementary (A2)

The position is suitable for a fresh graduate

Yes

Personality requirements and skills

Náplň práce:
- Samostatnosť
- Služby zákazníkom
- Správa predajných záznamov
Požiadavky:
- Schopnosť pracovať nezávisle je nutnosťou!
- Vysoká miera motivácie, úsmev, energia
- Dobrá organizácia a sústredenie
- Vykonávanie jednoduchých výpočtov (Excel)
- Dobré zdravie (práca hlavne v stoji)
- Dostatočná znalosť angličtiny pre udržanie základnej konverzácie
- Musíte sa zaviazať na plný úväzok
- Musí mať európsky pas
- MUSÍTE MAŤ RADI PRÁCU S DEŤMI

Advertiser

Brief description of the company

Fun Glitter Tattoos is the trading name of We Retail Ltd.
It is an operator of seasonal temporary tattoos stalls in the UK.
We offer our clients temporary tattooing service. During Summer Fun Glitter tattoos operate mobile stall in and around busy tourist destination & sea side resorts.
We offer young people, who choose to work for us, a great opportunity to save large sums of money in a short period of time by offering an entertaining temporary tattoo
services to kids & families on Summer holiday.

Number of employees

5-9 employees
ID: 2980117  Posting date: 23.4.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: €1500-2500