Pracownik produkcji, praca w Ostravie.

Work Service

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
27/08/2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zawieszanie i zdejmowanie z haków karuzeli wyrobów.
Pakowanie wyrobów.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat (HPP).
Wynagrodzenie podstawowe: około 4.200 zł brutto.
Wzrost pensji po okresie próbnym.
Obiady w czasie pracy.
Zapewniamy zakwaterowanie.
Dodatek transportowy dla dojeżdżających.
Rozmaite dodatki do wynagrodzenia.
Dla osób bez samochodu, możliwość dojazdu transportem firmowym.
Wsparcie podczas regulowania formalności związanych z podjęciem pracy.
Koordynator mówiący po polsku.
Możliwa wypłata kieszonkowego na poczet pensji, po spełnieniu zasad.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Produkcja hamulcy samochodowych.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Polský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Dobry stan zdrowia.
Znajomość języka czeskiego w stopniu podstawowym.
Motywacja do podjęcia i utrzymania stałej pracy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3744855  Posting date: 21.8.2019