Obsluha v kavárně

Zátiší Catering Group a.s.

Místo práce
Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naší nově se otvírající kavárnu hledáme milé a skvělé kolegy a kolegyně, kteří jsou spolehliví a komunikativní směrem k hostům i svým spolupracovníkům.

Vaším úkolem bude celková zodpovědnost za denní běh kavárny, včetně finančních transakcí. Zpracování objednávek nápojů a pokrmů, ve spolupráci s šéf kuchařem. Obsluha baru, pravidelné doplňování inventáře, inventury a úklid pracovního prostoru.

Jedná se o denní provoz pondělí až sobota, od 8hod. do 17hod. s hodinovou výplatou 120 Kč/hodina čistého.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Naše zaměstnanecké výhody a benefity:
* Příjemné pracovní prostředí na Praze 4 i prima kolektiv
* Benefity, jaké jinde nemají – sponzorovaná Multisport karta, kurzy dalšího vzdělávání, 50% sleva na vouchery i do našich restaurací, krásné pracovní oblečení a taky dárek k narozeninám:-)
* Bonus 10 000 Kč, když přivedete nového kolegu
* Možnost kariérního vzestupu v rámci Zátiší Group a sbírání stále nových zkušeností.
* Zaškolení a podporu v týmu zkušených kolegů ze Zátiší Group

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vítáme skvělé organizační schopnosti, pozitivní a proaktivní přístup. Zkušenost na obdobné pozici a s prací s pokladním systémem, znalost Byznys Win výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší Group působí na českém trhu již od roku 1991. Provozujeme divizi restaurační (Bellevue, Mlýnec, V Zátiší, Žofín Garden), cateringovou (KCP Praha, Palác Žofín a další lokality),divizi závodního stravování (vaříme u našich významných klientů a v mezinárodních školách). Těšíme se na váš životopis, nebo zprávu od vás!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3493674  Posting date: 17.9.2018