Sezónní kuchař/ka v Café restaurant Václav

Zátiší Catering Group a.s.

Místo práce
třída Václava Klementa, Mladá Boleslav, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.10.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Doplňujeme stabilní tým v moderní Café/Restaurant VÁCLAV v budově ŠKODA Muzeum v Mladé Boleslavi.

Hledáme šikovného, samostatného a vyučeného kuchaře s praxí, který má chuť do práce i chuť na jazyku. Spolehlivost je další vlastnost, bez které se neobejdeme. Vítáme uchazeče, který má ambice něco ve svém oboru dokázat a rád se učí.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí, pracovní poměr na dobu říjen 2018 až leden 2019. Směnný provoz s pracovní dobou od cca 7:00 až do 17:00 hod. Plat 110 - 140 Kč/netto.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Gastronomie

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší Group působí na českém trhu již od roku 1991. Provozujeme divizi restaurační (Bellevue, Mlýnec, V Zátiší, Žofín Garden), cateringovou (KCP Praha, Palác Žofín a další lokality),divizi závodního stravování (vaříme u našich významných klientů a v mezinárodních školách). Těšíme se na váš životopis, nebo zprávu od vás!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3504356  Posting date: 30.9.2018