Technolog junior

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte středoškolské vzdělání technického směru? Orientujete se v strojírenských technologiích? Domluvíte se anglicky? Hledáte správný směr, kterým se vydat? Pak hledáme právě Vás!! Mezinárodní společnost hledá kandidáta/-ku na pozici: Technolog junior

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zlepšování procesů
  • zkoušky a zavádění nových technologií
  • vzorkování licích forem a ostřihovacích nástrojů
  • vývoj procesu lití

Co požadujeme?

  • SŠ technické vzdělání
  • orientaci v strojírenských technologiích, slévárenství výhodou
  • znalost teorie tlakového lití
  • znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti s tradicí
  • pružnou pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • závodní jídelna v areálu firmy, příspěvek na stravování
  • osobní rozvojové programy
  • společenské aktivity

    místo výkonu práce: okres Olomouc

Další informace

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Doporuč inzerát

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.