INŽENÝR TESTOVÁNÍ ELEKTRONIKY S AJ

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Hledáte stabilní společnost, ve které ukážete svůj potenciál? Baví Vás elektronika, testování a automotive? Máte vysokou školu elektrotechnickou, mluvíte plynule anglicky a chcete cestovat? Napište, jste to vy, koho hledáme! Mezinárodní výrobní společnost, rozšiřuje svůj tým o pozici: INŽENÝR TESTOVÁNÍ ELEKTRONIKY S AJ

Pracovní náplň

  • Příprava a zpracování technické dokumentace
  • Testování výrobku
  • Odhalení problémů ve výrobě prototypu
  • Podpora pro zákazníky

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v elektrotechnice
  • Komunikativní znalost angličtiny – podmínkou
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • ŘP skupiny B – služební cesty
  • Odpovědnost, aktivní přístup, flexibilitu

Co nabízíme?

  • Práci v moderním prostředí s nejnovějšími technologiemi
  • Jistotu zaměstnání a kariérní postup
  • 5 týdnů dovolené
  • Čisté a klimatizované prostředí
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Pardubice

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Doporuč inzerát

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.