ZRUČNÝ TECHNIK S ELEKTRO VYHLÁŠKOU

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Rádi pečujete o výrobní stroje, umíte opravit jakoukoliv závadu a vaše práce je zároveň i vaše hobby? Jste vyučen v oblasti elektra a máte vyhlášku? Jestliže ano, neváhejte nás kontaktovat. Hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost v okrese Turnov hledá kandidáta na pozici: ZRUČNÝ TECHNIK S ELEKTRO VYHLÁŠKOU.

Pracovní náplň

  • Servis a běžné opravy zařízení
  • Seřizování strojů
  • Práce s elektrotechnickou dokumentací
  • Práce ve směnném provozu (ranní, noční)

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v technickém oboru
  • Vyhlášku 50 Sb. §5 (výhodou)
  • Znalost elektrotechnické dokumentace
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Pracovní nasazení

Co nabízíme?

  • Dopravu svozovými autobusy
  • 26 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Penzijní připojištění
  • Rodinné permanentky

  • Místo výkonu práce: okres Turnov

Další informace

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Doporuč inzerát

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.