ZÁMEČNÍK - SENIOR

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Máte vystudované strojírenství? Máte praxi v zámečnické práci a jste manuálně zručný? Pak hledáme právě Vás! Společnost zabývající se technologiemi čerpání alternativních paliv, hledá nového kolegu na pozici: ZÁMEČNÍK - SENIOR (35 - 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Sestavování kovové konstrukce
  • Příprava pro kabeláž a potrubí
  • Práce v týmu
  • Zámečnická činnost na dílně

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru - ideálně strojní
  • Praxi alespoň 1 rok na pozici zámečníka
  • Zkušenosti se svařováním - výhodou
  • Zaměření na detail, manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Práci v jednosměnném provozu (po-pá)
  • Dlouhodobé zaměstnání
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Možnost osobního a profesního rozvoje
  • Možnost seberealizace
  • Zázemí rodinné firmy

  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Doporuč inzerát

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.