HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ Praha

Neaktivní nabídka

50000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Máte již zkušenosti jako hlavní účetní ve výrobní společnosti? Domluvíte se anglicky se zahraničním vedením? Jste přirozená autorita a chcete být oporou pro Váš tým? Pak hledáme právě Vás! Pro významnou výrobní společnost se sídlem v Praze hledáme kolegu či kolegyni na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ Praha (55-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení týmu účetních (cca 10 lidí)
  • zpracování měsíční a roční uzávěrky
  • účtování a zodpovídání za přiznání DPH
  • zpracování statistických výkazů
  • monitorování změn v oblasti daní a účetnictví
  • kontakt pro audit

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti (min. 5 let)
  • zkušenosti s vedením lidí
  • znalost SAP podmínkou

Co nabízíme?

  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • možnost profesního rozvoje
  • každodenní využití anglického jazyka
  • zaměstnanecké výhody
  • občasné služební cesty po ČR
  • možnost nástupu: dohodou
  • místo výkonu práce: Praha

Další informace

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Doporuč inzerát

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.