SPECIALISTA EXTRUZNÍCH FOREM

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Máte vzdělání a praxi v oblasti technologie zpracování plastů? Rádi zlepšujete procesy a hledáte možnosti, jak lze něco vyrobit lépe a efektivněji? Máte zkušenosti s extruzí, různými typy forem a materiálů? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Výrobní společnost se zahraniční působností hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA EXTRUZNÍCH FOREM (40 - 70.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Optimalizace a návrhy nových forem
  • Testování a úpravy forem
  • Vytváření technologických postupů pro extruzi
  • Nastavování procesu extruze
  • Spolupráce na vývoji a testování

Co požadujeme?

  • Alespoň středoškolské vzdělání
  • Praxi na pozici technologa či procesního inženýra
  • Zkušenosti v oblasti zpracování plastů a extruze
  • Technické a praktické myšlení
  • Samostatnost, aktivní přístup a chuť do práce

Co nabízíme?

  • Možnost relokace a firemního ubytování
  • Možnost seberealizace, otevřenost novým nápadům a zlepšením
  • Práci ve stabilní společnost a příjemném prostředí
  • Volné dny navíc
  • Finanční bonusy a prémie
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: cca 20km od Havlíčkova Brodu

Další informace

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Doporuč inzerát

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.