SPECIALISTA TECHNOLOGIE PLASTŮ

Neaktivní nabídka

45000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Máte vzdělání a zkušenosti v oboru zpracování plastů? Baví Vás sledovat nové trendy, jste otevřeným novým metodám a případným experimentům? Pak jste právě tím člověkem, kterého hledáme na pozici SPECIALISTA TECHNOLOGIE PLASTŮ Mezinárodní společnost působící v oblasti zpracování plastů hledá nového kolegu na pozici: SPECIALISTA TECHNOLOGIE PLASTŮ (od 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba nových technologických postupů a procesů výroby
  • Provádění zkoušek a testování navržených variant
  • Návrhy využití nových materiálů při výrobě
  • Kooperace s vývojovými a výzkumnými centry
  • Spolupráce se zahraničními kolegy

Co požadujeme?

  • VŠ - chemie či jiný obor se zaměřením na plasty
  • Praxi na podobné pozici
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Organizační a analytické schopnosti
  • Aktivní přístup, komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnost a příjemném prostředí
  • Možnost seberealizace, otevřenost novým nápadům a zlepšením
  • Týden dovolené navíc
  • Finanční bonusy a prémie
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Vysočina - střed

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Doporuč inzerát

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.