Zubný lekár, stomatológ

1. DENTÁLNE CENTRUM s.r.o.

Miesto práce
Záporožská 12, Petržalka, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
nástup možný ihneď
1 600 - 4 200 EUR/mesiacplat podľa dĺžky praxe + podiel na výkonoch extra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca zubného lekára/lekárky v zabehnutej zubno-lekárskej ambulancii v Bratislave, v oblasti konzervačnej, protetickej a liečebno-preventívnej oblasti, dobu na ošetrenie si určuje lekár sám podľa potreby

k pracovnému miestu je k dispozícii jednoizbový byt neďaleko pracoviska (cca 350m), skrátené ordinačné hodiny v piatky, klimatizované priestory; ďalšie benefity budú predstavené počas pracovného pohovoru,

Prosíme zaslať motivačný životopis v slovenskom jazyku na mail [email protected].
Vybraný uchádzač bude pozvaný na osobný pohovor.
Miesto nie je určené pre zahraničného uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubný lekár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, empatia, vzťah k vykonávanej práci,

Komplex zubných ambulancií a ambulancie dentálnej hygieny, ktoré poskytujú svojim pacientom kvalifikovanú starostlivosť o zuby a ústnu dutinu - www.1dc.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4454794  Datum zveřejnění: 27.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac