Reagujte bez životopisu

Hledáme posilu do týmu! Řidič kamionu

1. písecká lesní a dřevařská a. s.

Místo práce
Česká republika, Německo (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme do našeho kolektivu řidiče kamionu pro přepravu dřeva především s hydraulickou rukou, pro práci v ČR a dlouhodobou nakládku vagonu v Německu.

Náplň práce:
- nakládka vagonů
- kamionů

Požadujeme:
- spolehlivost,
- časovou flexibilitu
- logické myšlení, praxe velkou výhodou

Nabízíme:
-práci na HPP a zázemí velké dřevařské společnosti s 25 letou tradicí
- velmi výhodné platové podmínky
- další osobní benefity
- firemní akcí

Pro práci v Německu akceptujeme řidiče ze Slovenska.

Nástup možný ihned.
Pro více informací kontaktujte Ing. Plívu na tel. 777 281 944

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost 1. písecká lesní a dřevařská, a. s. sídlí nedaleko města Písek v Jihočeském kraji. Zabýváme se těžební a pěstební činností, jak na území státních lesů, tak na území lesů soukromých. Tyto činnosti společnosti provádíme již ve druhé generaci majitelů. Les je dědictví našich předků, proto jej musíme chránit, pečovat o něj a starat se o jeho budoucnost.
Jsme středně velká společnost rodinného charakteru, která neustále expanduje. Našimi dlouholetými smluvními partnery jsou Lesy ČR, městské, církevní a v neposlední řadě soukromé lesy. Ročně zpracujeme cca 800 000 m3 dřevní hmoty, které prodáváme předním dřevozpracujícím závodům v Evropě.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4040262  Datum zveřejnění: 2.3.2021