Obchodní zástupce

100 % REWORK s.r.o.

Místo práce
Kaštanová, Brno-Tuřany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
13.3.2023
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do naší sesterské společnosti TM TECHNIK hledáme nového kolegu /kolegyni, který se zařadí do našeho menšího obchodního týmu.

Náš nový kolega/kolegyně bude mít na starosti aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti i pečovat o stávající klienty. Zákazníkům bude reprezentovat společnost, nabídku služeb kalibrační laboratoře, ručních měřidel a zakázkového měření.

Jakou osobnost hledáme?
Člověka, který se rád učí novým věcem, umí řešit problémy i pracovat v týmu. Reprezentativní osobnost, má příjemné vystupování a na zákazníka udělá vždy dobrý dojem.

Jaké vlastnosti a dovednosti od Vás očekáváme:
alespoň 1 rok praxe v aktivním obchodě,
komunikační dovednosti,
domluvíte se anglicky na úrovni A2 (další jazyky výhodou),
jste aktivní řidič,
umíte vytvořit cenovou nabídku, znáte cenovou politiku,
máte znalosti v oblasti obchodu i strojírenství,
orientujete se v technologiích a technické dokumentaci.
Na této pozici Vás čeká:
aktivní oslovování nových zákazníků i péče o stávající zákazníky, osobní schůzky v rámci Jihomoravského kraje,
zodpovědnost za plnění stanovených obchodních cílů,
prezentace společnosti a jejich produktů,
evidence aktivit do CRM, práce v systému HELIOS, práce v týmu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

zázemí stabilní společnosti, která je na trhu 20 let,
prémie a odměny,
příjemné pracovní prostředí,
možnost seberealizace a uplatnění vašich nápadů,
příspěvky do benefitního systému kafeterie,
příspěvek na stravování,
zdravotní volno (sickdays),
řadu benefitů jako firemní auto, telefon, notebook, cafeterie a další.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

100% REWORK s.r.o. je ryze česká společnost působící v oblasti kontrolních služeb kvality pro automobilový průmysl již 20 let. Naší činností je kontrola, třídění, měření a drobné opravy dílů.
ID: 4533390  Datum zveřejnění: 7.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc