Čašník/čašníčka do reštaurácie Bistronomy

1051 s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova 33, Petržalka, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
marec 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bistronomy je útulná reštaurácia v Bratislave s mladým kolektívom a ponukou moderných sezónnych jedál. Hľadáme nového člena tímu, ktorého bavia chute a gastronómia ako taká. Prax v odbore nutná. Dôležitá je pre nás milá a pozorná komunikácia s hosťom, precíznosť a dochvíľnosť. Aspoň základné znalosti o víne sú výhodou. Nástup možný v marci/začiatkom apríla.Ponúkame prácu rozdelenú na krátky a dlhý týždeň. Otváracie hodiny sú utorok až sobota 11:00-15:00, 17:00-21:30. V nedeľu a pondelok je naša reštaurácia zatvorená.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

čašník

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť prevádzkuje reštauráciu Bistronomy od roku 2020.
ID: 4341117  Datum zveřejnění: 1.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac