Dispečer-vedoucí balíkové přepravy

123Kuryr s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.9.2021
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsícZajímavé platové ohodnocení závislé na dosavadních zkušenostech a chuti tvrdě pracovat.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naše nově otevírané depo v Praze hledáme dispečera/ku, s reálnou pracovní zkušeností v balíkové přepravě. Nabízíme možnost být součástí něčeho nového, spolupodílet se na vytváření sítĕ, dělat "věci jinak". Možnost stát se rovnou vedoucím depa.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefity budou upřesněny na pohovoru.

Informace o náboru

Životopis v českém jazyce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- aktivní řidič
- ochota vyjímečně řídit i dodávku, když to bude nutné
- v případě vedoucích alespoň základní zkušenost s vedením lidí
- samostatné myšlení
- samostatné řešení problémů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V nejbližší době je pro nás prioritním cílem využít naše know-how pro řešení s přidanou hodnotou na logistickém trhu. Na základě požadavků a podnětů našich klientů budeme zlepšovat nabídku služeb tak, abychom se stali oblíbenou přední společností v oblasti doručovacích služeb na Slovensku a v České republice.
123Kurýr je zde pro všechny, kteří si zakládají na korektnosti, odpovědném přístupu a spolehlivosti v doručování zásilek.
ID: 4134162  Datum zveřejnění: 2.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc