Можливість для людей з України

Junior IT projektový manažér

26HOUSE s. r. o.

Jarošova Office centre, Jarošova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď sa s nami zviezť na vlne úspechu ERP systému Odoo!
Ako jediný Zlatý Partner Odoo v Českej a Slovenskej republike ti ponúkame skvelú príležitosť sa podieľať na zaujímavých implementačných projektoch pre našich klientov a partnerov z nášho neustále rastúceho portfólia.

Do tímu hľadáme junior project managera/ -rku, ktorý /-á nám pomôže zastrešiť projektové riadenie na našich konfiguračných a customizačných projektoch.
Tvojou náplňou práce bude:

Koordinácia projektov alebo projektových častí v rámci implementácie ERP Odoo
Príprava reportov pre interné účely ako aj našich zákazníkov
Koordinácia našich kolegov, príprava taskov a ich rozdelenie
Spolupráca s našimi account managermi a komunikácia so zákazníkmi
Organizácia stretnutí a sledovanie čerpania budgetu a časového rámcu
Spolupráca s Product Ownermi a ďalšie administratívne úlohy

O svojich ľudí sa staráme!
V prípade, že sa staneš prínosným členom tímu, máme pre Teba pripravené nasledovné benefity:

Deň dovolenky naviac za každý odpracovaný rok
Teambuildingy na mesačnej bázi (tímové / celofiremné)
Flexibilita v nastavení homeoffice, prípadne času práce
Projektové odmeny z každého projektu, na ktorom sa podieľaš
Preplácame vzdelávanie a tiež prispievame na individuálnych koučov/mentorov
Príspevok na vlastnú techniku / vybavenie

Informácie o výberovom konaní

Vopred všetkým ďakujeme za záujem.
Viac informácií o spoločnosti 26HOUSE a našom produkte si môžete pozrieť aj na našom webe:

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Projektový manažment - Základy
Plánovanie projektov - Základy
Riadenie IT projektov - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Projektové riadenie / admin / support / koordinátor

Počet rokov praxe

1

Prehľad v IT svete / Skúsenosť zo sveta IT
Skúsenosť s riadením projektov (projekt manažment / koordinácia / admin / support)

Soft skills:

Time management
Komunikácia na úrovni
Dobrá organizácia svojej práce

Skúsenosť s ERP výhodou

Sme dlhoročná IT firma, pôsobiaca na trhu ERP a najväčší lokálny Zlatý partner Odoo na česko - slovenskom trhu. V roku 2021 sme získali ocenenie Best translator v rámci Odoo Community Awards a ako jediní máme lokalizované české a slovenské účtovníctvo v Odoo.
Obklopujeme sa len tými najlepšími (#HouseOfTalents) a sme pripravení im poskytnúť to najlepšie zázemie pre ich prácu. Najviac si u nás vážime zodpovednosť, otvorenosť, odvahu, rešpekt a motivovaných ľudí s can do spirit.
Sme viac ako len integrátor a implementátor Odoo, sme používatelia a nadšenci v Odoo svete a spolu #menimesveterp

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4326821  Datum zveřejnění: 27.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac