Skladník, Operátor výroby, Vodič VZV v Nemecku

2M Personal GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 12,43 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v skladoch v Nemecku so znalosťou nemeckého a anglickéko jazyka.
Miesto výkonu práce: Roth, Oederan, Neumark in der Oberpfalz ...
Hľadám záujemcov, ktorí radi pracujú v Nemecku. Ide o viacero skladov pre mužov, ženy a pre páry.
Ponúkame:
Nemeckú pracovnú zmluvu, dlhodobú spoluprácu, mzdové ohodnotenie od 12,43 euro/hod. bruto + ubytovanie za 180 eur. Viaczmenná prevádzka.
Auto výhodou.Uvedené platy sú nástupné, kde pri danej skúsenosti a znalosti sú ohodnotené vyšším hodinovým zárobkom.

Zamestnanie na nemeckú pracovnú zmluvu.
Bez poplatkov za sprostretkovanie.
Ubytovanie hradené zamestnávateľom.
Nástup možný ihneď.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

2M-Personal GmbH je rozširujúca sa skupina spoločnosti s tromi sesterskými spoločnosťami, ktoré sa zameriavajú na rôzne odveia a dokonale sa po celom Nemecku dopĺňajú svojou ponukou služieb. S pobočkami po celom Nemeckuponúka 2M- Personal GmhH spoločnostiam všetkých veľkostí a odvetí komplexnú škálu profesionálnych služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Obsluha strojov - Mierne pokročilý
Práca so skenerom - Mierne pokročilý
vodič VZV - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

2M Personal GmbH je rozširujúca sa skupina spoločností s tromi sesterskými spoločnosťami, ktoré sa zameriavajú na rôzne odvetvia a dokonale sa dopĺňajú svojou ponukou služieb. S pobočkami po celom Nemecku ponúka 2M Personal GmbH spoločnostiam všetkých veľkostí a odvetví komplexnú škálu profesionálnych personálnych služieb.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4448456  Datum zveřejnění: 5.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 12,43 EUR/hod.