Specialista marketingu

2Traders CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- administrace webových stránek firmy www.elektrocz.com , www.lightstyle.cz, www.skrinesatny.cz
- vytváření textů (SEO copywriting) nebo příprava grafických materiálů
- komunikace s partnery, získávání potřebných materiálů a informací
- práce na firemních kampaních a v multimediální komunikaci
- další kooperace s ostatními segmenty společnosti (převážně s obchodním)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefity:
bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, školení, zdravotní volno/sickday, firemní akce, možnost delšího neplaceného volna, zahraniční pracovní cesty

Co Ti za to nabídneme:
- osobnostní rozvoj, získání zkušeností z oblasti marketingu, designu a obchodu
- možnost kariérního i finančního růstu
- práci v mladém kolektivu a příjemném prostředí
- zázemí stabilní firmy - 12 let na českém trhu
- firemní benefity (bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickday, firemní akce, možnost delšího neplaceného volna, zahraniční pracovní cesty)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

WordPress - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost anglického jazyka
- výborná znalost české gramatiky
- tvůrčí schopnosti (grafika nebo copywriting)
- výborná uživatelská znalost práce na PC
- samostatnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti
- skvělé organizační dovednosti a preciznost
- zkušenosti v online marketingu výhodou
- min. SŠ vzdělání
- Prace s Adobe Photoshop, Ilustrátor atd.
- znalost Wix, Wordpress

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost 2Traders CZ s.r.o. a LIGHTSTYLE s.r.o se sítí kuchyňských studií v Praze, v Českých Budějovicích a Bratislavě, a online obchodem ELEKTROCZ.COM, rozšiřuje na základě zvyšující se poptávky svůj stávající tým.
Specializujeme se na špičkové kuchyně a nábytek a pokojů od prémiové evropské značky NOBILIA, SCHÜLLER a NEXT125 dále na spotřebiče značek MIELE, SIEMENS, BOSCH, AEG.
Nabízíme správnému kandidátovi příležitost pracovat a získat školení a znalosti. Kandidát bude vyškolen v naší pobočce v Praze v oblasti návrhového softwaru a osvědčených prodejních strategií. Zkušenosti s přímým prodejem nejsou podmínkou, ale kandidát by měl být orientovaný na zákazníka. Jsme ochotni vyškolit správného člověka v designu kuchyní, pokud je nadšený z prodeje na vysoké úrovni. Pro špičkové prodeje a návrháře jsou k dispozici příležitosti k postupu.
ID: 3849684  Datum zveřejnění: 16.1.2020