Kodér nebo kodérka pro tvorbu webu

2Traders CZ s.r.o.

Místo práce
České Budějovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Znalost HTML, CSS, JavaScriptu (jQuery), úpravy grafiky ve Photoshopu
Cit pro webdesign a detail
Nezaskočí tě pravidla přístupnosti webu
Analytické myšlení a zkušenosti s vývojem webů výhodou
Zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příjemnou práci v kolektivu skvělých lidí, od kterých se každý den něco naučíš - a samozřejmě pěkné peníze, které svými výkony můžeš ještě vylepšit . Pokud si sedneme, můžeš pracovat v Praze nebo v Českých Budějovicích.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Patříme mezi největší online store se sítí kuchyňských studii v Česku a zahraničními pobočkami. Hledáme kolegu nebo kolegyni, které bude práce bavit tak, jako nás a budou mít chuť se pouštět do projektů s námi. Máme oko pro dobrý design a to samé čekáme i od tebe. Naším cílem je perfektní prezentace nejen našeho webu, ale také služeb a sortimentu, který nabízíme a hledáme nové posily do týmu, které s námi na tomto cíli budou pracovat a budou mít radost ze společných výsledků a úspěchů.

Kunětická 2534/2
120 00 Praha 2

Kontakt

ID: 4071015  Datum zveřejnění: 28.4.2021