Prodejce - návrhář/ka kuchyní v Č. Budějovicích MIELE CENTER

2Traders CZ s.r.o.

Místo práce
České Budějovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Komunikace s klientem - od samotného návrhu kuchyně, výběr spotřebičů, k uzavření obchodu až po instalaci a předání kuchyně.
Práce s grafickým programem CARAT (3D vizualizace)
Sledování nových trendů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci v moderním kuchyňském studiu v Českých Budějovicích na Miele Center
Zázemí stabilní a silné společnosti, která působí na trhu více jak 10 let
Skvělý kolektiv,
Nastavení procesů, které zajistí že vaše znalosti porostou
Firemní benefity
Díky neustálým školením možnost kariérního růstu
Zajímavé platové ohodnocení
Požadujeme:
Ukončené SŠ vzdělání
Znalost práce s grafickým programem CARAT výhodou
Kreativní přístup
Příjemné a profesionální vystupování
Samostatnost
Flexibilitu
Loajálnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

znalost práce s počítačem
zaměřování prostor není podmínkou, ale výhodou, vše naučíme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost 2Traders CZ s.r.o. a LIGHTSTYLE s.r.o se sítí kuchyňských studií v Praze, v Českých Budějovicích a Bratislavě, a online obchodem ELEKTROCZ.COM, rozšiřuje na základě zvyšující se poptávky svůj stávající tým.
Specializujeme se na špičkové kuchyně a nábytek a pokojů od prémiové evropské značky NOBILIA, SCHÜLLER a NEXT125 dále na spotřebiče značek MIELE, SIEMENS, BOSCH, AEG.
Nabízíme správnému kandidátovi příležitost pracovat a získat školení a znalosti. Kandidát bude vyškolen v naší pobočce v Praze v oblasti návrhového softwaru a osvědčených prodejních strategií. Zkušenosti s přímým prodejem nejsou podmínkou, ale kandidát by měl být orientovaný na zákazníka. Jsme ochotni vyškolit správného člověka v designu kuchyní, pokud je nadšený z prodeje na vysoké úrovni. Pro špičkové prodeje a návrháře jsou k dispozici příležitosti k postupu.
ID: 4096331  Datum zveřejnění: 11.2.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc