Obchodní manažer/manažerka s nj nebo aj - hpp

3 P, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
U Žel. mostu 373, 675 71 Náměšť nad Oslavou, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-11
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:3 P, spol. s r.o., IČ 49448421, http://www.svetelne-reklamy-3p.cz/
Pracoviště:3 P, spol. s r.o. - výrobní závod Náměšť nad Oslavou, U Žel. mostu 373, 675 71 Náměšť nad Oslavou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-11
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nabízíme:
a) samostatnou práci s možností seberealizace a osobního rozvoje
b) motivující ohodnocení, příspěvek na stravné
c) zázemí zavedené české stabilní společnosti
d) práci pro renomované zákazníky
e) přátelský kolektiv
f) po zaškolení možnost příspěvku na dopravu nebo osobní automobil, mobilní telefon, notebook
Požadujeme:
a) VŠ nebo SŠ s praxí (reklama, management, organizace projektů a pod.)
b) výhodou zkušenost se světelnou reklamou, outdoor/indoor/POS/POP
c) znalost němčiny nebo angličtiny na komunikativní úrovni
d) ŘP skupiny B
e) technické myšlení
f) kreativita, systematičnost, komunikativnost, týmový pracovník, zájem o práci je podmínkou
g) schopnost vést samostatně obchodní případ
h) pečlivost a svědomitost
Popis práce:
a) samostatné řízení zakázek u svěřených klientů
b) jednání se zákazníky, zjišťování jejich požadavků, formulace zadání
c) získávání nových zákazníků (především Německo, Rakousko)
d) tvorba cenových nabídek
e) obchodní vedení zakázky, zodpovědnost za svěřené zakázky

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

číslo volného místa: 11446500715

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou