Technolog/-technoložka - plastař

3E AUTOMOTIVE a.s. (MPSV)

Místo práce
Kostelní 658, 434 01 Most, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-12
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech (21453)

Pracoviště a kontakty

Firma:3E AUTOMOTIVE a.s., IČ 29147441
Pracoviště:3E AUTOMOTIVE a.s.-1, Kostelní 658, Starý Most, 434 01 Most 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-12
Mzdové rozpětí:od 30000 do 35000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, stravenky

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
- samostatná a tvůrčí (kreativní) osobnost, odolná vůči stresu
- analytické a logické myšlení
- aktivní přístup k práci
- praxe v oboru minimálně 2 roky
Pracovní náplň:
- navrhovat pracoviště na vstřikování plastů
- zodpovědnost za činnosti spojené se vstřikováním plastů
- zodpovědnost a návrhy nápravných opatření při zjištění odchylek v rámci obstřikování výrobků
- zpracovávat a podílet se na vypracování FMEA
- navrhovat nástroje a přípravky na vstřikovací lisy BOY a ARGURG
Nabízíme:
- zajímavou kreativní práci
- možnost kariérního i platového růstu
- stravenky
- možnost pracovat na HHP, tak i na vedlejší pracovní poměr
- zajímavá práce i pro zkušeného praktika v této oblasti třeba i v důchodovém věku
Hlásit se.Holubková Alena, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most

číslo volného místa: 11359600743

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou