Balení balíků 4FITNESS.cz, příjem materiálu na sklad, řízení osobního vozu

4FITNESS s.r.o.

Místo práce
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
25.05.2018
Mzdové podmínky (brutto)
31 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme spolehlivého a pečlivého muže na kompletaci a zabalení balíkových zásilek, což tvoří většinu pracovní náplně. Rádi Vás přivítáme do týmu 4fitness.cz
Cílem práce je velmi rychle složit krabici do správného tvaru a zajistil ji lepicí páskou. Dále naplněné krabice vycpat výplní a zalepit tak, aby vydržely přepravu až k adresátovi.

Menší část práce je příjem materiálu na sklad, což obnáší práci s ručním paletovým vozíkem a dodacími listy.
Poslední část práce je zásobování prodejny osobním autem, což obnáší naložení krabic se zbožím určeným prodejně do osobního vozu a řízení 10 minut, vyložení a návrat 10 minut zpět. 2-3x týdně.

Pracovní doba:
Od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin. Nástup ihned!
Délka pracovního poměru: alespoň rok
Dopravní dostupnost MHD: Vlaková zastávka, autobusová zastávka, parkoviště pro osobní vozy

Čistý plat: 130 Kč/hodina

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jsme příjemný, mladý a sehraný kolektiv. Společná práce nás těší. Další výhody: zaměstnanecké ceny na výrobky.

Informace o náboru

V případě zájmu nám napište na základní informace o Vás a telefonický kontakt na Vás.
Vhodného uchazeče vybereme podle zkoušky práce, která trvá zhruba 2 hodiny.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na uchazeče:
spolehlivost
dochvilnost
manuální zručnost
rychlost
pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

4FITNESS.cz je výrobcem zdravé a sportovní výživy více než 18 let. Na českém trhu máme skvělou pověst a pevné postavení.
Druhou značkou společnosti je KetoFit - oblíbené a úspěšné dietní produkty pomáhající hubnout nejen ženám
ID: 3395326  Datum zveřejnění: 21.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 31 000