Reagujte bez životopisu

Skládání krabic, balení zásilek 4FITNESS.cz

4FITNESS s.r.o.

Místo práce
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
10.12.2019
Mzdové podmínky (brutto)
140 Kč/hod. čistá mzda 24 000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme stabilitu v rodinné firmě se 14 letou tradicí s českým vlastnictvím.

Pracovní doba: 8 až 16:00
Hledáme spolehlivého muže. Jste manuálně zručný v jednoduchých úkolech jako skládání krabic a balení balíků? Napište nám. Rádi Vás přivítáme do týmu 4fitness.cz

Cílem práce je: složení kartonáže do tvaru krabice. Zabalení výrobků vystýlkou, zalepení krabice lepicí páskou a označení samolepkou adresáta. Naskládání balíků na paletu do výšky 150 cm a podobně.

Pracovní doba: Od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin. Nástup je možný hned druhý den.
Dopravní dostupnost MHD: Vlaková zastávka, autobusová zastávka, veliké parkoviště pro osobní vozy.

Čistý plat: 140 Kč/hodina s mozností růstu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce blízko středu Brna. Firemní sleva na výrobky KetoFit a 4FITNESS.
Jsme příjemný, mladý a sehraný kolektiv. Společná práce nás těší.

Další výhody: zaměstnanecké ceny na výrobky, 2 proplacené přestávky a proplacena obědová přestávka, čistý čas v práci včetně oběda je pouhých 8 h, nikoliv 8,5 h, lze domluvit zkrácené pátky nebo jen 3 pracovní dny v týdnu.

Informace o náboru

Napište nám.
vybereme podle zkoušky práce, která trvá zhruba 2 hodiny.

Dopravní dostupnost MHD: Vlaková zastávka, autobusová zastávka, parkoviště pro osobní vozy

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2019 (zbývá ještě 23 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na uchazeče:
spolehlivost
manuální rychlost
pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

4FITNESS.cz je výrobcem zdravé a sportovní výživy více než 14 let. Na českém trhu máme skvělou pověst a pevné postavení.

Dusíkova 1
63800 Brno - Lesná

Kontakt

Kontaktní osoba: Filip Degl
Tel.: +420777621682
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.
Poslat žádost společnosti
ID: 3519982  Datum zveřejnění: 3.12.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 140 Kč/hod.čistá mzda 24 000,- Kč