Prodavač nebo prodavačka doplňků stravy 4FITNESS.cz

4FITNESS s.r.o.

Místo práce
Pionýrská 3, Brno-Královo Pole-Ponava, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
12.3.2020
Mzdové podmínky (brutto)
214 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme stabilitu v rodinné firmě se 14 letou tradicí s českým vlastnictvím.

Pracovní doba 8h denně v čase od 10:00 do 18:00

Hledáme spolehlivou ženu nebo muže. Jste komunikativní a přátelský za každých okolností? Napište nám. Rádi Vás přivítáme do týmu 4fitness.cz

Cílem práce je: posloužit zákazníkům, aby odcházeli spokojeni.
Dopravní dostupnost MHD: trolejbusová zastávka a tramvajová zastávka 6 linek hned naproti obchodu.

Čistý plat: 20 000 Kč/měsíc s možností růstu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce blízko středu Brna. Firemní sleva na výrobky KetoFit a 4FITNESS.
Jsme příjemný, mladý a sehraný kolektiv 22 až 38 let. Společná práce nás těší.

Další výhody: 2 proplacené přestávky a proplacena obědová přestávka, čistý čas v práci včetně oběda je pouhých 8 h, nikoliv 8,5 h.

Informace o náboru

Napište nám, těšíme se.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

spolehlivost
dochvilnost
přívětivost a komunnikační schopnosti na vysoké úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

4FITNESS.cz je výrobcem zdravé a sportovní výživy více než 18 let. Na českém trhu máme skvělou pověst a pevné postavení.
Druhou značkou společnosti je KetoFit - oblíbené a úspěšné dietní produkty pomáhající hubnout nejen ženám
ID: 3889895  Datum zveřejnění: 11.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 214 Kč/hod.